Dzisiaj jest sobota, 24 lutego 2018 r., imieniny: Boguty, Bogusza, Macieja
Aktualności

Zapraszamy do składania wniosków

Nowy formularz !

Szanowni Beneficjenci !

 

Ruszyła kolejna, dziesiąta edycja konkursu pod nazwą Fundusz Grantowy! Zachęcamy do składania nieszablonowych wniosków, ponieważ do rozdysponowania między stowarzyszenia i grupy nieformalne jest 296 700 złotych! Przy ocenianiu wniosków Komisja będzie brała pod uwagę oryginalność pomysłu na wykorzystanie grantu oraz określenie daty planowanego wydarzenia.

Wszystko po to, by nie dopuszczać do kumulowania się imprez w danym tygodniu. Mamy siedem miesięcy na organizowanie imprez dofinansowanych przez stowarzyszenie, chciałabym, żeby miały one czas się zareklamować, wybrzmieć w mediach i w społeczności lokalnej i by Stowarzyszenie Fundusz Grantowy mogło przy każdej z nich godnie świętować jubileusz 10-lecia. Nowa umowa podpisana z naszym donatorem PKN Orlen jest bardzo restrykcyjna, także w bieżącej kontroli realizowanych grantów. To wszystko daje nam powody do stawiania stowarzyszeniom jeszcze wyższych wymagań, niż do tej pory  - dodaje S.Nowicka.

Na naszej stronie internetowej jest już dostępny nowy formularz wniosku o dofinansowanie na kolejną, jubileuszową 10. edycję Konkursu pn. Fundusz Grantowy. Wzór wniosku znajduje się w plikach do pobrania.

Prosimy zwrócić uwagę na stronę tytułową, do której dodaliśmy miejsce na wpisanie daty realizacji projektu.

Wnioski można składać do 15 stycznia 2014 r. do pokoju 313 w Urzędzie Miejskim w Ostrowie Wielkopolskim, w godz. 8:00-12:00