Dzisiaj jest sobota, 24 lutego 2018 r., imieniny: Boguty, Bogusza, Macieja
Aktualności

Podsumowanie 9. edycji Funduszu Grantowego i aukcja dla mieszkańców Jankowa Przygodzkiego

Zapraszamy na galę oraz licytację prac Galerii 33!

Szanowni Beneficjenci!

 

Zarząd Stowarzyszenia Fundusz Grantowy Dobrego Sąsiedztwa dla Ostrowa Wielkopolskiego zaprasza na uroczyste podsumowanie IX edycji Funduszu Grantowego oraz inaugurację X edycji.

Ze względu na tragedię jaka wydarzyła się w Jankowie Przygodzkim tegoroczna gala będzie połączona z licytacją dzieł, które zostały przekazane na apel Galerii 33 w ramach akcji "Mogę Pomagam". Środki z licytacji trafią na konto poszkodowanych w pożarze w Jankowie Przygodzkim.

Lista prac dostępna na stronie: http:://www.galeria33-ostrow.pl/category/moge-pomagam/

Uroczystość odbędzię się 25 listopada 2013r. o godzinie 17:00 w Furom Synagoga, ul. Raszkowska w Ostrowie Wielkopolskim.

Jak co roku, prosimy naszych Beneficjentów o przygotowanie prezentacji (zdjęcia, inne materiały) dotyczących prezentowanych projektów, dofinansowanych przes Stowarzyszenie Fundusz Grantowy Dobrego Sąsiedztwa dla Ostrowa Wielkopolskiego na planszach lubw innej dogodnej dla Państwa formie. Preferowany rozmiar 100x70cm. Będzie możliwość skorzystania ze sztalug. W dniu 25 listopada 2013 od godz. 15:00 mozna będzie dostarczyć już prezentacje do Synagogi. W tej sprawie proszę kontaktowac się z Eweliną Garstkowiak : tel. 62 58 22 313 (poniedziałek - piatek w godzinach 8:00 - 12:00)