Dzisiaj jest wtorek, 22 czerwca 2021 r., imieniny: Pauliny, Sabiny, Tomasza
Aktualności

Rodzinnie i wesoło w Wierzbnie

Rodzinny Festyn Integracyjny w Wierzbnie

W Wierzbnie po raz pierwszy odbył się Rodzinny Festyn Integracyjny. Atrakcji było sporo: dmuchańce, animatorzy. klaun Czesio oraz gry i zabawy, w które chetnie włączyły się całe rodziny.

Imprezę rozpoczął sołtys wsi Przemysław Kruszyk wraz z przewodniczącą KGW Małgorzatą Mróz, życząc wszystkim wspaniałej zabawy. Wśród gości nie zabrakło Burmistrza Gminy i Miasta Odolanów Mariana Janickiego, a także radnej Gminy Doroty Katarzyny Bzik.

W pierwszej części festynu można było obejrzeć występy artystyczne w wykonaniu utalentowanych przedszkolaków i uczniów Szkoły Podstawowej w Wierzbnie.

Podczas imprezy można było spróbować smakołyków przygotowanych przez KGW.

Dużym powodzeniem cieszyła się także strefa dla najmłodszych- malowanie twarzy, stoisko z kolorowankami, stoisko na którym można było przygotować pamiątkę z festynu.

Podczas festynu odbyło się także rozstrzygnięcie konkursu plastycznego ODŻYWIAJ SIĘ ZDROWO, ŻYJĘ AKTYWNIE I KOLOROWO. Zwycięzcy otrzymali nagrody i dyplomy.

Przed publicznościa wystąpił kabaret MALINA a na koniec odbyła się zabawa taneczna z DJ Mariush.

Podsumowując - festyn należy zaliczyć do bardzo udanych. Super impreza na świeżym powietrzu, wiele atrakcji, smaczne jedzenie, a do tego dużo radości i uśmiechu na twarzach uczestników.