Dzisiaj jest sobota, 24 lutego 2018 r., imieniny: Boguty, Bogusza, Macieja
Jesteś tutaj: › EDYCJE KONKURSU › 1 EDYCJA
Ogłoszenie I Konkursu Grantowego 28.10.2008

OGŁOSZENIE
Rusza Pierwsza Edycja Funduszu Grantowego dla Ostrowa Wielkopolskiego!!!

· Może należysz do stowarzyszenia, reprezentujesz fundację lub aktywnie działasz w grupie nieformalnej?
· Może jesteś zaprawionym w bojach profesjonalistą i zrealizowałeś już niejeden program społeczny, a może dopiero chcesz zacząć robić coś pożytecznego, twórczego dla swojego środowiska?
· Może masz mnóstwo niebanalnych pomysłów, a brak Ci środków na ich realizację?

Nie wahaj się - przyjdź na uroczyste ogłoszenie I Konkursu Grantowego. Spotkanie odbędzie się w czwartek 28 października br. w Urzędzie Miejskim, o godzinie 14.00.

Fundusz Grantowy dla Ostrowa Wielkopolskiego został powołany na mocy porozumienia między Urzędem Miejskim, PKN Orlen SA, a UNDP (Program Narodów Zjednoczonych ds. Rozwoju). Z Funduszu Grantowego wynoszącego obecnie 300 000 zł przyznawane będą granty na realizację tych pomysłów i projektów, które wpisują się w strategię zrównoważonego rozwoju przyjętą przez Rade Miejską.

Na spotkaniu omówimy kryteria ubiegania się o środki z Funduszu Grantowego, zainteresowani otrzymają formularze wniosków i uzyskają niezbędne informacje. Przedstawimy osoby, które rozstrzygają konkurs grantowy i decydują o przyznaniu dofinansowania. Przeprowadzimy krótką ankietę dotyczącą potrzeb i problemów ostrowskich organizacji pozarządowych.

W następstwie tego spotkania chcemy zaproponować lokalnym organizacjom społecznym serię szkoleń, a wszystko po to, aby podnieść ich umiejętności sprawnego działania na rzecz zrównoważonego rozwoju Ostrowa Wielkopolskiego, a także pomóc im w ubieganiu się o środki z Funduszu Grantowego i z innych źródeł.

Przyjdź, szkoda byłoby zmarnować taką szansę, swobodna dyskusja pozwoli nam lepiej się poznać!

Zapraszam
Noemi Gryczko
Specjalista ds. Funduszy Lokalnych UNDP

Pozostałe podstrony: